سوالات

سوالات متداول

آیا شما سوالی دارید ؟

سعی کردیم در این صفحه، بخشی از سئوالات متداول شما را پاسخ دهیم

سوالات شما

آیا استفاده از اپلیکیشن پیگام رایگان است؟

بله، شما میتوانید از اپلیکیشن پیگام به صورت رایگان استفاده نمایید.

قدم زدن شما چه سودی برای پیگام دارد؟

پیگام به عنوان یک کسب و کار در حوزه سلامت فعالیت می‌کند، در واقع پیگام میتواند از این پتانسیل استفاده کند تا کسب و کارها را تشویق کند که خدمات و محصولات خود را در قالب برنامه های تشویقی ارائه دهند. این کار منجر خواهد شد تا تبلیغات کسب و کارهایی که با پیگام فعالیت میکنند، صورت گیرد و از آن کسب و کارها به عنوان حامی سلامت یاد شود.

آیا از پیگام می‌توان هنگام دویدن استفاده کرد؟

با توجه به آنکه الگوریتم فعلی، صرفا بر روی پیاده روی عادی است، اما با این وجود اگر سرعت شما کمتر یا مساوی 5 کیلومتر در ساعت باشد، امکان محاسبه وجود دارد.

چرا قدم شمار به درستی محاسبه نمی‌کند؟

ما جهت بهبود این فرایند، آموزشهایی را برای شما آماده کرده ایم که شما زمانی که این مراحل را انجام دهید، از بهترین وضعیت قدم شمار میتوانید استفاده کنید. جهت مشاهده آموزش های بر روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاهده آموزش ها

آیا امکان برداشت نقدی وجود دارد؟ یا میتوان سکه‌ها را به یک شخص دیگر منتقل کرد؟

با توجه به محدودیتهای قانونی در حوزه مسائل پولی و مالی کشور پیگام به طور مستقیم اجازه تبدیل سکه‌های پیگام را به ارزهای دیگر ندارد، به همین خاطر امکان انتقال به فرد دیگر نیز فعلا غیرفعال است و امکان انتقال سکه وجود ندارد.

هر چند قدم معادل یک سکه پیگام است؟

هر 1000 قدم معادل یک سکه پیگام است.

سوالات سرویس بیمه‌ای

آیا با پیگام میتوانم حق بیمه عمر را پرداخت کنم؟

خیر، سرویس بیمه ای پیگام این امکان را به شما میدهد تا با استفاده از پیاده روی، اندوخته بیمه عمر خود را افزایش دهید. هزینه حق بیمه باید مطابق روال سابق به شرکت بیمه پرداخت شود اما پیگام میتواند مبلغ اندوخته بیمه عمر شما را با این سرویس افزایش دهد.

تعرفه ریالی انتقال قدم به اندوخته بیمه عمر چقدر است؟

هر 1000 قدم معادل 2140 ریال است.

پس از انتقال قدم از طریق پیگام، کار دیگه‌ای هم باید انجام دهم؟

بله، شما برای ثبت نهایی و همچنین صدور الحاقیه باید پس از انتقال قدم از طریق اپلیکیشن پیگام، باید به سایت رسمی بیمه سامان به نشانی si24.ir مراجعه کنید و وارد بخش پنل کاربری خود شوید و از بخش امتیازات پیگام درخواست خود را ثبت کنید.

از ما بپرسید