حریم خصوصی

پیگام متعهد به حفظ امنیت اطلاعات کاربران است.

این بخش به خط‌مشی‌های مرتبط با ثبت، استفاده و انتقال اطلاعات و تمهیدات امنیتی‌ای که سامانه‌ی پیگام برای حفاظت از اطلاعات اتخاذ می‌کند، می‌پردازد. پیگام این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که در هر زمانی و به هر دلیلی، خط‌مشی‌ها را تغییر داده یا اصلاح کند. خواهش‌مند است جهت اطلاع از آخرین تغییرات، هر از گاهی این خط‌مشی‌ها را مطالعه کنید؛ لازم به ذکر است که تغییرات این بخش، به اطلاع کاربران خواهد رسید.

– داده‌ها و اطلاعات حاصل از عملکرد پیگام ممکن است جهت تولید گزارش‌ها و آمارهای مفید، به صورت بی‌نام، مورد استفاده قرار گیرند.

– به‌منظور حفظ کیفیت و صحت اطلاعات موجود در سامانه پیگام، روال‌های امنیتی در سطوح مختلف درنظر گرفته‌شده و حداکثر تلاش در جهت حفظ اطلاعات و داده‌ها از سوءاستفاده، دسترسی غیرمجاز، تغییر و حذف انجام می‌گیرد، لیکن تضمینی در این خصوص ارائه نمی‌گردد.

– کلیه اطلاعاتی که کاربر در پیگام وارد نموده‌، در بخش مربوط به حساب کاربری قابل ویرایش می‌باشند، لیکن حساب کاربری توسط کاربر قابل حذف شدن نمی‌باشد.

-پیگام برای تولید دیتا مفید در جهت پیاده سازی سرویس‌های جدید، نیاز به دسترسی اطلاعات مکانی کاربر دارد که این دسترسی تنها با اختیار کاربر ارائه می‌شود و هچگونه اخلالی در صورت عدم دسترسی از سمت کاربر در روال استفاده از برنامه رخ نخواهد داد.

-پیگام به‌منظور ارسال و دریافت امتیازها و داده‌های حساب کاربری در سرور، به دسترسی به اینترنت نیاز  دارد.

-پیگام به‌منظور انتخاب و آپلود فایل از تلفن همراه توسط کاربر (آپلود تصویر حساب کاربری) به دسترسی به حافظه‌ی تلفن همراه نیاز دارد.